[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je sobota 15. 06. 2024   Meniny má Vít      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Threads][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  jún  >>
poutstštpisone
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Výber z pracovného a duchovného programu biskupov Slovenska (19)
P:3, 09. 05. 2023 08:45, DOM

Bratislava 9. mája (TK KBS) TK KBS prináša výber z programu biskupov 19. týždeň.

RÍMSKOKATOLÍCKA CIRKEV – Východná provincia

KOŠICKÁ ARCIDIECÉZA 

* MONS. BERNARD BOBER (košický arcibiskup metropolita a predseda KBS)

Utorok 9. mája 2023:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Michalovce a Sobrance, Vysoká nad Uhom

Streda 10. mája 2023:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Košice – Západ, Košická Belá

Štvrtok 11. mája 2023:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Vranov nad Topľou, Žalobín

Piatok 12. mája 2023:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Prešov – Západ, Veľký Šariš

Sobota 13. mája 2023:
- 10:00 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Košice - Krásna
- 14:00 Púť detí, Obišovce

Nedeľa 14. mája 2023:
- 9:00 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Košická Polianka
- 11:00 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Haniska pri Košiciach

* MONS. MAREK FORGÁČ (košický pomocný biskup)

Utorok 9. mája 2023: 
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Humenné, Humenné – Pod Sokolejom

Streda 10. mája 2023:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Košice – Stred, Košice – Sídlisko Ťahanovce

Štvrtok 11. mája 2023:
- 9:00 20. výročie založenia CZŠ sv. Demetra, Ražňany
- 17:30 Relácia Doma je doma TV LUX, Prešov

Piatok 12. mája 2023:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Lipany, Šarišské Dravce

Sobota 13. mája 2023:
- 9:00 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Radoma
- 11:00 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Raslavice

Nedeľa 14. mája 2023:
- 10:00 Posvätenie Kostola sv. Štefana Uhorského, Malá Lodina

Zdroj: Jozef Kmec (tajomník) 
---------------------------------------------------------------

ROŽŇAVSKÁ DIECÉZA

* MONS. STANISLAV STOLÁRIK (rožňavský biskup)

Nedeľa - Piatok 7. - 12. mája 2023: 
- Púť Rožňavskej diecézy do Fatimy, na poďakovanie za päť rokov zasvätenia Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie

Sobota 13. mája 2023:
- 10:30 Svätá omša počas Diecézneho večeradla vo farnosti Heľpa, Kostol Nanebovzatia Panny Márie (program)

Nedeľa 14. mája 2023:
- 10:30 Vysluhovanie sviatosti birmovania vo farnosti Dobroč – Čierny Balog, Kostol Premenenia Pána
- 16:00 Účasť na Dni rodiny, poriadanom pre rodiny rožňavských farností v saleziánskom stredisku v Rožňave

Zdroj: Rožňavská diecéza, sr. Mária Červená 
----------------------------------------------------------------

Poznámka: Údaje sú aktualizované po ich dodaní.  

Aktualizované



( TK KBS, tk; ml ) 20230509015   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]