[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je streda 17. 07. 2024   Meniny má Bohuslav      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Threads][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  júl  >>
poutstštpisone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Vydavateľstvo DON BOSCO prináša zľavy na knihy na pôstne obdobie
P:3, 03. 03. 2023 09:39, DOM

Bratislava 3. marca (TK KBS) Saleziánske Vydavateľstvo DON BOSCO prináša zľavy na knihy na pôstne obdobie. Ide o „dva balíky citlivo vybraných titulov vhodných na pôstny čas so zľavou 40 %. Každý balík obsahuje novinku z edície PO KVAPKÁCH, z edície DO KRESLA a stálicu – knižku, ktorá mala silný ohlas u čitateľov,“ avizuje Peter Novák. Ponuka platí do 8. apríla 2023.

Balík 1 obsahuje tieto tituly:

Sally Readová: Žiarivá temnota noci
V roku 2010 bola neotrasiteľná ateistka Sally Readová označená za jednu z najlepších mladých spisovateliek britskej básnickej scény. Ako feministka s hlbokým protikatolíckym cítením začala písať knihu o ženskej sexualite. Počas zbierania materiálu sa rozprávala aj s istým katolíckym kňazom. A tento rozhovor ju priviedol k dramatickému duchovnému pátraniu, ktoré sa skončilo priamo vo Vatikáne, kde bola prijatá do Katolíckej cirkvi.

Anselm Grün: Žasnime – Objavme zázraky v každodennom živote
Naše šťastie sa živí žasnutím. Táto cesta je celkom jednoduchá, a predsa nesmierne obohacuje. Nech totiž robíme čokoľvek, či už jazdíme autom, čítame noviny, raňajkujeme, kosíme trávnik, alebo žehlíme, záleží na nás, ako k tomu pristupujeme.

Larry Richards: Odovzdaný – Ako sa odovzdávať Bohu a jeho vôli
Talentovaný kazateľ a strhujúci rečník, jezuitský kňaz Larry Richards načrtáva konkrétne kroky, ktoré máme urobiť, aby sme dosiahli vnútorný pokoj. Vyžaduje si to pripraviť plán pre život v súlade s Božou vôľou.

Balík 2 obsahuje tieto tituly:

Giuseppe Pino Fussaro: Pellegrino – Od plejboja k pútnikovi
Pôsobivé svedectvo o kľukatej životnej púti úspešného norimberského gastronóma a modela Pina Fussara. Ako medzi dramatickými vzostupmi a pádmi našiel zmysel života? Príbeh je doplnený množstvom autentických fotografií.

Zacharias Heyes: Byť doma sám v sebe

Benediktínsky mních Zacharias Heyes poukazuje na spôsoby, ako môže človek, vystavený dynamickým zmenám dnešných čias, nájsť svoj domov – v sebe a v Bohu. Čitateľovi dáva podnety a pozýva ho, aby každý deň pomocou praktických cvičení preberal zodpovednosť za svoju dušu a staral sa o ňu.

Sam Eldredge a John Eldredge: Zabíjanie levov

Táto kniha sa zrodila zo série telefonátov medzi mladým spisovateľom Samom Eldredgeom a jeho otcom, autorom bestsellerov Johnom Eldredgeom. Nie je však len o otcovských radách. Je pozvaním na cestu stať sa synom, ktorý prijíma otcovstvo, alebo otcom, ktorý sa učí, čo treba synovi povedať.

Vydavateľstvo DON BOSCO je súčasťou saleziánskeho diela s osobitným poslaním šíriť evanjeliové hodnoty a dobro v podobe kvalitných a hodnotných kníh. Knihy si môžu záujemcovia objednať cez e-shop www.donbosco.sk,  s výberom aj objednávkou pomôžu na adrese objednavky@donbosco.sk a telefonicky na číslach 0903/962 029 a 0911/175 725.( TK KBS, pno, ml; pz ) 20230303021   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]