[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je streda 29. 06. 2022   Meniny má Peter a Pavol; Petra      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  jún  >>
poutstštpisone
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Pôstna polievka
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Priestory materskej školy bl. Vasiľa Hopku v Michalovciach rekonštruujú
P:3, 31. 01. 2022 13:21, DOMPriestory materskej školy blahoslaveného biskupa Vasiľa Hopku v Michalovciach prechádzajú v ostatnom čase postupnou rekonštrukciou a obnovou, aby boli podnetným a bezpečným prostredím.

Foto: Katarína Cintalova


Košice 31. januára (TK KBS) Priestory materskej školy blahoslaveného biskupa Vasiľa Hopku v Michalovciach prechádzajú v ostatnom čase postupnou rekonštrukciou a obnovou, aby boli podnetným a bezpečným prostredím. Vďaka podpore nemeckej katolíckej nadácii Renovabis, v spolupráci s Konferenciou biskupov Slovenska a grantovému programu podpory rozvoja rodinnej pastorácie v cirkevných materských školách na Slovensku bol materskej škole schválený projekt s názvom „Rastieme s Bohom“. Jedným z cieľov projektu bolo podporiť materskú školu zabezpečením nového nábytku, kúpou interaktívnych tabúľ, počítačov, didaktických hier, ale hlavne rozvíjať a formovať vzťahy medzi cieľovými skupinami. Vďaka spomínanému projektu a vybaveniu tried digitálnymi informačno-komunikačnými technológiami môže škôlka ďalej pracovať s deťmi a ich rodinami formou prezentácie kultúrnych programov i rôznych duchovných aktivít.

Cirkevná materská škola blahoslaveného biskupa Vasiľa Hopku v Michalovciach bola zriadená v roku 2004 ako odpoveď na túžbu rodičov vytvoriť pre deti miesto, kde sa kresťanské hodnoty spájajú s výchovou a vzdelávaním. Materská škola túži napĺňať tieto potreby detí a rodiny, a ponúka komplexný rozvoj osobnosti každého dieťaťa po všetkých jeho stránkach. Výchova a vzdelávanie detí prebieha v štyroch triedach, podľa uceleného formačného programu „Hopkáči na ceste za dobrodružstvom“.

Informovala Katarína Čintalová( TK KBS, ts ke, rp; pz ) 20220131021   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]

  Kontakty


Kонтакти для духовної допомоги та підтримки


  Top témy
Všetky

Svetové stretnutie rodín

Vojna na Ukrajine

Synoda 2021-23

Rok Amoris Laetitia
Koronavírus

  ::Pomoc utečencom::
Pomoc s ubytovaním