[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je sobota 22. 06. 2024   Meniny má Paulína      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Threads][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  jún  >>
poutstštpisone
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Hnutie kresťanských spoločenstiev detí pozýva do kampane Darček pre eRko
P:3, 29. 09. 2021 11:10, DOM

Bratislava 29. septembra (TK KBS) Darček pre eRko je názov kampane počas ktorej eRko - Hnutie kresťanských spoločenstiev detí pozýva darovať hnutiu darček vo forme jednorazového alebo pravidelného finančného príspevku. Kampaň Darček pre eRko sa koná pravidelne každý rok v období od 7. septembra do 3. októbra, kedy eRko oslavuje svoje narodeniny. 

„Je to čas, kedy pozývame záujemcov a potenciálnych darcov špeciálne finančne podporiť eRko. Želáme si, aby sa čo najviac detí naučilo vytvárať bratské spoločenstvo. Aby vďaka detským kresťanským spoločenstvám prevládla na Slovensku úcta ku každému a vzájomná jednota. Aby sa deti stávali zrelými kresťanskými osobnosťami a premieňali tak spoločnosť. Pozývame každého pridať sa k našej misii aj takouto formou,“ približuje zámer kampane Andrej Gejdoš, zástupca predsedu eRka. 

„Všetci vieme, že výchova je dlhodobý a náročný proces, preto sa snažíme získať čo najviac pravidelných darcov. Takýmto osobitným spôsobom je možné pomáhať tomu, aby deti rástli k zrelosti v radosti. Skvelý spôsob, ako eRku zaželať všetko najlepšie je aj jednorazový dar,“ dodáva Boris Kollár, koordinátor eRka pre komunikáciu a fundraising.

Darovať eRku darček sa dá jednoducho cez stránku www.erko.sk/podportenas. Kampaň končí v nedeľu 3. októbra. eRko ďakuje každému, kto sa rozhodne darovať akýkoľvek dar. 

eRko je detská organizácia s celoslovenskou pôsobnosťou. Základom činnosti hnutia je pravidelná mimoškolská práca s deťmi v malých spoločenstvách – stretkách. Program eRka zabezpečujú vyškolení dobrovoľníci. Združuje viac ako 6000 členov. eRko bolo zaregistrované ako občianske združenie v roku 1990.

TK KBS informoval Boris Kollár( TK KBS, bko, ml; pz ) 20210929025   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]