[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je pondelok 10. 05. 2021   Meniny má Viktória       Pošlite tip TK KBS Správy cez: RSS | Email | Mobile | Twitter | Instagram | Facebook | Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  máj  >>
poutstštpisone
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

  COVID-19
Koronavírus [dossier]
Covid-19 automat
Rady pri ochorení

  Top témy
Všetky
Rok Amoris Laetitia
Rok sv. Jozefa
Koronavírus

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda o rodine
Pôstna polievka
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Spoločenstvo Martindom pozýva na online konferenciu Meč Ducha
P:3, 27. 04. 2021 10:16, DOMBratislava 27. apríla (TK KBS) Spoločenstvo Martindom pripravuje ďalšiu online konferenciu Meč Ducha, tentokrát na tému: Zdravé vzťahy ako cesta k naplnenému životu. Uskutoční sa v sobotu 15. mája 2021 a jej archív bude pre účastníkov k dispozícii ďalších 30 dní.

V programe konferencie budú prednášky, svedectvá, spoločná modlitba chvál, diskusia a rôzne aktivity. Program bude rozdelený do viacerých blokov a bude možné ho sledovať v reálnom čase i neskôr v archíve. Výhodou sledovania naživo bude možnosť klásť rečníkom otázky prostredníctvom aplikácie slido a zapojenie sa do diskusie.

Hlavnými rečníkmi budú Mário Tomášik, hlavný líder Spoločenstva Martindom, Michal Steiner, vedúci pastierskej služby a člen líderského tímu, Soňa Jančíková, ktorá sa venuje duchovnému poradenstvu a je tiež v líderskom tíme, a Lenka Jamborová, ktorá má na starosti modlitebnú službu Spoločenstva Martindom.

“Korona preskúšava naše vzťahy do špiku kostí. Spoznali sme, akí sme krehkí. Kde sa zrazu vzalo toľko hnevu a nenávisti v našich vzťahoch? Prečo sa raz správame ako malé deti a inokedy zas ako prísni rodičia, ktorí sa snažia mať všetko pod kontrolou? Snažíme sa uspokojiť druhých ľudí, len aby sa nenahnevali? Prečo si na seba berieme zodpovednosť za pocity druhých ľudí? Patrí nám?

Odpovede na tieto otázky budeme hľadať na konferencii Meč Ducha. Lebo Boh túži priniesť uvoľnenie a slobodu do našich vzťahov,” približuje obsah konferencie Soňa Jančíková.

V téme vzťahov sa budú rečníci venovať aj ďalším oblastiam - očakávaniam a potrebám ľudského srdca, stanoveniu zdravých hraníc vo vzťahoch či dopadu rôznych skúseností zo vzťahov na ľudský život.

Záujemcovia si môžu zakúpiť vstupenku v cene 20 € cez stránku www.martindom.sk, kde budú pribúdať bližšie informácie o programe. Konferencia obsahovo nadviaže na predošlú konferenciu na tému Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu. Prístup k jej archívu je ešte stále možné si zakúpiť.

Pozvánky: Mário Tomášik Michal Steiner( TK KBS, ehr, ml; rp ) 20210427015   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]